×
×

 

Słowo powitalne

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice!

Wybór przedszkola dla Malucha to poważna sprawa. Zaglądamy na strony internetowe, podpytujemy sąsiadów, staramy się dowiedzieć jak najwięcej. Odpowiedzialny Rodzic pragnie oddać Dziecko w odpowiedzialne ręce.

Jak jest u nas? Ciekawie i sporo się dzieje. Czasami jest wesoło, czasami poważnie. Jest dużo angielskiego Bierzemy udział w konkursach i akcjach charytatywnych. Dużo czytamy. Codziennie można poszaleć na placu zabaw (jest naprawdę duży), codziennie pachnie domowym obiadem (mamy swoją kuchnię). Jest przestronnie, kolorowo i przytulnie. Nasze Nauczycielki są ciepłe, miłe, troskliwe, przewidujące, dobrze wykształcone, chętne do współpracy. Bawią się, uczą i przytulają, czytają, śpiewają i grają.

Pragniemy, aby nasze przedszkole było miejscem bezpiecznym i przyjaznym, miejscem spotkania różnych kultur i narodowości, miejscem nauki otwartości, tolerancji, rozumienia potrzeb innych, podmiotowego traktowania siebie i drugiego człowieka, miejscem kształtowania wrażliwości estetycznej. Naszym priorytetem jest dobra współpraca przedszkola i domu rodzinnego.

Dzieci lubią przychodzić do naszego przedszkola. Niektóre chciałyby także w sobotę i niedzielę, dlatego zachęcam do odwiedzenia nas i pozostania z nami na dłużej!

Do zobaczenia!
Kinga Muszyńska i Kadra przedszkola